Odnawialne źródła energii.

Zespół Prozersi stworzył film prezentujący przykłady odnawialnych źródeł energii. Przewodnikiem po świecie zielonej energii jest tu Karolina, animowana postać, która w bardzo przystępny sposób wyjaśnia, dlaczego warto korzystać z energii Słońca, wiatru, czy wody. Karolina uświadamia nam również, jak wiele szkód w środowisku czyni człowiek przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Każdy korzysta z zasobów Ziemi, dlatego wszyscy powinniśmy wiedzieć, jak to robić, by nie czynić jej krzywdy, lecz ochronić ją dla siebie i dla następnych pokoleń.

Link do spotu na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Xydd7cPgtro&feature=youtu.be

zebranie rodziców klasy 1 SP z r. szk. 2019/2020

Zebranie rodziców przyszłych pierwszoklasistów odbędzie się 13 czerwca 2019 r. (czwartek) o godz. 16.30 w budynku nr 2 (mała szkoła) w sali nr 5.

akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 (19.06.2019 r.) :

- godz. 8.00 w sali gimnastycznej : dla uczniów klas1-3 Szkoły Podstawowej,

- godz. 9.00 w sali gimnastycznej : dla uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej,

- godz. 10.00 w sali gimnastycznej : dla uczniów klas 7-8 Szkoły Podstawowej oraz klas 3 Gimnazjum