rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Akademie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego (04.09.2017 r.) :

- godz. 9.00 w sali gimnastycznej : dla uczniów klas 4-7 Szkoły Podstawowej oraz oddziałów Gimnazjum,

- godz. 10.00 w sali gimnastycznej :  dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej.

Pomóżmy !!!!

Apel Dolnośląskiego Kuratora Oświaty o pomoc ofiarom nawałnicy burzowej.

Szanowni Państwo

W związku z tragicznymi skutkami nawałnicy burzowej, która dotknęła nasz kraj, zwracam się z prośbą do społeczności szkolnych o solidarność z poszkodowanymi. Pomoc można okazać w różny sposób, za pośrednictwem np. PCK, Caritas lub kontaktując się bezpośrednio z poszkodowanymi gminami.
PCK zorganizował akcję #PoBurzy, w ramach której można m.in. wpłacać darowiznę na rachunek:
11 1160 2202 0000 0003 0286 5549 z dopiskiem BURZA.
Aby pomóc za pośrednictwem Caritas Polska można wysłać SMS z hasłem WUCHURA pod nr 72052 (koszt 2,46 z VAT) lub wpłacić pieniądze na konto 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem WICHURA.
Można wpłacać pieniądze bezpośrednio na usuwanie skutków nawałnicy w Rytlu. Zbiera je Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży Rytla i Okolic ? ?Naszym Dzieciom" pod numerem konta: 30 8147 0002 0008 1953 2000 0010. Przy wpłatach trzeba podać dopisek NAWAŁNICA.
Skutki nawałnicy burzowej nie ominęły Dolnego Śląska. Wykaz gmin (opracowany przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego) w załączeniu z podaniem rodzaju i rozmiaru szkód.
Nie bądźmy obojętni i okażmy solidarność z poszkodowanymi!

Tutoring - Wychować Człowieka Mądrego

Drodzy Rodzice,
Poszukując sposobów, dzięki którym nasza szkoła będzie stawała się dla Naszych Uczniów, dla Was, jako ich Rodziców oraz dla nas, Nauczycieli, coraz bardziej przyjaznym miejscem, w którym Każdy Uczeń będzie miał możliwość odkrycia w sobie i rozwijania swoich zdolności oraz predyspozycji, w zgodzie ze swoimi możliwościami, potrzebami i  zainteresowaniami, chcielibyśmy zachęcić Was do zaakceptowania i wsparcia naszych działań we wprowadzeniu do naszej szkoły wyjątkowej metody zindywidualizowanej pracy z każdym uczniem, którą określa się mianem tutoringu.