projekt wakacyjny

Uwaga !

Program Projektor - wolontariat studencki organizuje w terminie od 23 do 27 lipca 2018 r. (od poniedziałku  do piątku)

projekt wakacyjny dla dzieci i młodzieży w Szkole Podstawowej w Mysłakowicach.

Prowadzone będą zajęcia z nauk ścisłych - matematyka, chemia pokazowa i warsztatowa, fizyka, biologia - wszystko w formie gier, zabaw i doświadczeń połączonych z wieloma zabawami integracyjnymi, pracami plastycznymi, zabawami ruchowymi.

Zapraszamy !

Egzaminy poprawkowe

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
egzaminy poprawkowe zostana przeprowadzone 27 sierpnia 2018 r.
Część ustna - godz. 9,00
Część pisemna - godz. 10,30
Osoby, któreym wyznaczono egzaminy poprawkowe proszone sa o stawienie sie do szkoły o godz. 8,30.

zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 (22.06.2018 r.) :

- godz. 8.00 w sali gimnastycznej, dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej,
- godz. 9.00 w sali gimnastycznej, dla uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej,
- godz. 9.30 w sali gimnastycznej, dla uczniów klas 7 Szkoły Podstawowej oraz klas 2-3 Gimnazjum