zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Akademia z okazji pożegnania uczniów kl. 8 odbędzie się 23 czerwca 2022 r. tj. we czwartek o godz. 10.00 (sala gimnastyczna).

W tym dniu nastąpi rozdanie nagród i świadectw wyróżnionym uczniom kl. 8.

Pozostali uczniowie kl. 8 otrzymają świadectwa w piątek 24 czerwca 2022 r. w swoich klasach po zakończeniu apelu z godz. 10.00.

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 r. tj. w piątek :

- klasy 1 - 3 : godz. 9.00 (boisko za głównym budynkiem szkoły),

- klasy 4 - 7 : godz. 10.00 (boisko za głównym budynkiem szkoły).

W przypadku deszczowej pogody akademia zostanie przeniesiona na salę gimnastyczną.

zebranie rodziców uczniów kl. 1, którzy rozpoczną naukę od 01.09.2022 r.

Uwaga !

Zebranie rodziców uczniów kl. 1

Szkoły Podstawowej w Mysłakowicach

w r. szk. 2022/2023

(kl. 1 w nowym roku szkolnym) odbędzie się

14 czerwca 2022 r.(tj. we wtorek) o godz. 16.30

w sali nr 10 w budynku tzw. "Małej Szkoły",

w którym uczą się uczniowie kl. 1-3.

Szkoła dla was - WOLONTARIAT

Znasz języki wschodniosłowiańskie, jesteś studentem, nauczycielem, wykładowcą, czy innym członkiem społeczności akademickiej lub szkolnej i chcesz pomóc osobom przybywającym z terenu Ukrainy?

Poniższy formularz zbiera podstawowe informacje dotyczące rodzaju pomocy jaką chcesz świadczyć. Po wypełnieniu, dane zostaną automatycznie przesłane do właściwego koordynatora wojewódzkiego funkcjonującego przy Kuratorium Oświaty.
Koordynator będzie kontaktować się z Tobą w miarę pojawiających się potrzeb.