44 Rajd Młodzieży Szkolnej "Cieplice 2018"

To już po raz czterdziesty czwarty odbył się Jeleniogórski Rajd Młodzieży Szkolnej, w którym nasza drużyna wzieła udział i chyba było to już po raz piętnasty. Grupa młodzieży od klas VI SP do III gim, podzielona na dwie drużyny pod opieką pana Grzegorza Kuczaja i pana Jacka Ziarkowskiego bardzo godnie reprezentowała Szkołę Podstawową w Mysłakowicach na trasie nr 2. Pierwszego dnia zaczeliśmy wędrówkę  od Sobieszowa, natępnie było wejście na Zamek Chojnik i przejście do Michałowic przez Jagniątków. Nocleg mieliśmy w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym "Złoty Widok" w Michałowicach. Drugiego dnia, już bez obciążenia w postaci plecaków weszliśmy na Śnieżne Kotły, gdzie podziwialiśmy przepiękną panoramę Kotliny Jelenniogórskiej. Tego dnia maszerowaliśmy od 9.00 aż do 16.00 i było ciężko, ale dzieciaki mieliśmy super. Wieczorem odbył się konkurs wiedzy krajoznawczej i konkurs przyrodniczy oraz program ogniskowy. W sobotę przeszliśmy do Piechowic, skąd pociągiem przejechaliśmy do Jeleniej Góry Cieplic do SP nr 6, gdzie było zakończenie rajdu. Ma mecie okazało się, że drużyna pana Jacka zajęła I miejsce i wygrała rywalizację na trasie. Druga drużyna, pana Grzegorza zajęła III miejsce. Większość uczestników już zapowiedziała, że jak będzie Rajd 45 to IDĄĄĄĄĄĄ !!!!!!!!