Obchody Europejskiego Dnia Języków

26 września to dzień, w którym Rada Europy zachęca 800 milionów Europejczyków z 47 krajów do nauki języków obcych ? niezależnie do wieku.

Dziękujemy naszym niezastąpionym językowcom za uczczenie tego wyjątkowego dnia w szkole. Uczniowie (i nauczyciele!) zmagali się z quizami i zabawami językowymi. Oprócz zadań językowych, przygotowano rozmaite konkurencje związane ze znajomością kultury różnych krajów. Dużą popularnością cieszyły się także piosenki obcojęzyczne wykonywane przez szkolnych artystów ubranych w oryginalne i barwne stroje.

Humory dopisywały!

jezykiobcee