Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodziliśmy w poniedziałek, 14 października 2019 r.

Z tej okazji odbył się uroczysty apel, który przygotowali uczniowie z Samorządu Uczniowskiego z opiekunami.

W przedstawieniu słowno - muzycznym były piosenki, wierszyki, taniec z szarfami, kabaret oraz piękne życzenia. Dzieci życzyły wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi dużo zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów w pracy oraz grzecznych uczniów :)

W apelu uczestniczył Wójt Gminy Mysłakowice, p. Michał Orman oraz Przewodniczący Rady Rodzicow, p. Mariusz Zwonik. Pan Dyrektor zwrócił się do pracowników, składając serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

DEN grafika