Akcja MEN - Szkoła do hymnu

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo, waleczność i męstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażamy radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju.

W ubiegłym roku świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji nasza szkoła wzięła udział w akcji "Rekord dla Niepodległej", którą Minister Edukacji Narodowej przygotował wraz z Radą Dzieci i Młodzieży. W ponad 24 tysiącach szkół w Polsce i placówkach polonijnych na całym świecie uczniowie oraz nauczyciele uroczyście odśpiewali 4-zwrotkowy hymn narodowy.

W tym roku kontynuujemy tą wspaniałą inicjatywę. Nasza szkoła przystąpiła do ministerialnej akcji "SZKOŁA DO HYMNU".

W piątek, 8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11, cała społeczność szkolna wspólnie odśpiewa "Mazurka Dąbrowskiego". W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Po południu, o godzinie 16:30 organizujemy także Patriotyczny Wieczorek Poetycki "Polskie drogi". W imieniu organizatorów - serdecznie zapraszamy!

niepodleglosc

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

EU Cookie Directive Module Information