Zawieszenie zajęć stacjonarnych w związku z pandemią COVID-19.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zgodnie z zapowiedzią premiera Mateusza Morawieckiego, od poniedziałku 9 listopada br. ZAWIESZONE ZOSTAJĄ ZAJĘCIA STACJONARNE DLA UCZNIÓW KLAS I-III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Tym samym, do 29 listopada br. PRZEDŁUŻAMY ZAWIESZENIE ZAJĘĆ STACJONARNYCH DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII.


Zajęcia w naszej szkole są prowadzone w czasie rzeczywistym na platformie MS Teams. Dostęp do platformy dla dziecka, otrzymali Państwo za pośrednictwem wychowawców.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami realizacji zadań naszej szkoły podczas czasowego ograniczenia funkcjonowania w związku z pandemią Covid - 19, w tym z zasadami organizacji zajęć z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość. Dokument znajduje się w zakładce: KOMUNIKATY.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

EU Cookie Directive Module Information