Kadra

 

DYREKTOR    mgr Andrzej Dąbek

WICEDYREKTOR    mgr Izabela Kampczyk

 

mgr Danuta Szpytma - edukacja wczesnoszkolna

mgr Sylwia Witczak - edukacja wczesnoszkolna, terapeuta pedagogiczny, terapeuta ręki

mgr Beata Konieczna - edukacja wczesnoszkolna, terapeuta pedagogiczny

mgr Agnieszka Pawłowska - edukacja wczesnoszkolna, terapeuta pedagogiczny, matematyka, język angielski

mgr Małgorzata Kazimierczuk - edukacja wczesnoszkolna, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog

mgr Joanna Brylska - edukacja wczesnoszkolna, terapeuta pedagogiczny, doradztwo zawodowe

mgr Marzena Chyży - język polski, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, tyflopedagog, historia

mgr Rafał Wiewióra - język polski, plastyka, muzyka

mgr Wiesława Wojterek - język polski, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, bibliotekoznawstwo

mgr Aneta Stefańczyk - język niemiecki, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, bibliotekoznawstwo, wychowanie fizyczne, terapeuta dziecka ze spektrum autyzmu

mgr Anna Surma - język angielski, język niemiecki, matematyka

mgr Jacek Ziarkowski - język angielski

mgr Jacek Pawłowski - historia, WOS

mgr Joana Rentflejsz - Panek - geografia, przyroda, WOS, WDŻ

mgr Marta Płuszewska - matematyka

mgr Małgorzata Sochacka - matematyka, informatyka, tyflopedagog

mgr Grzegorz Czajkowski - fizyka, chemia, matematyka, wychowanie fizyczne, oligofrenopedagog

mgr Izabela Kampczyk - biologia, chemia, przyroda, terapeuta EEG Biofeedback, terapeuta pedagogiczny, arteterapeuta, trener umiejętności społecznych TUS, edukacja włączająca

mgr Łukasz Czarnecki - informatyka, technika, oligofrenopedagog

mgr Grzegorz Kuczaj - wychowanie fizyczne, EDB, informatyka

mgr Piotr Paciejewski - wychowanie fizyczne

mgr Sylwia Kędzierska - muzyka, plastyka, matematyka, oligofrenopedagog

mgr Joanna Politańska - technika, matematyka, oligofrenopedag, terapeuta dziecka ze spektrum autyzmu

mgr Amadeusz Jackiewicz - religia

ks. Paweł Styczyński - religia

mgr Roksana Bleszko - oligofrenopedagog

mgr Anna Hajdasz - pedagog specjalny, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, terapeuta integracji sensorycznej (diagnoza i terapia dzieci), logopeda, neurologopeda, terapeuta EEG Biofeedback, język polski, matematyka

mgr Iwona Bobrowska - oligofrenopedagog

mgr Dominika Sędkowska - psycholog

mgr Beata Skupińska - pedogog, pedagog specjalny, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, terapeuta uzależnień, terapeuta dziecka ze spektrum autyzmu, terapeuta EEG Biofeedback, terapeuta HEG-Biofeedback, trener umiejętności społecznych TUS, edukacja włączająca

mgr Aleksandra Sadowska - logopeda, neurologopeda, język polski, oligofrenopedagog, terapeuta dziecka ze spektrum autyzmu

mgr Andrzej Dąbek - terapeuta pedagogiczny, matematyka, doradztwo zawodowe

mgr Beata Baka - Rotkiewicz - biologia, chemia, bibliotekoznawstwo

mgr Mirosława Piątek - Kłakowska - bibliotekoznawstwo, język niemiecki

mgr Renata Gajos - kierownik świetlicy, edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Polaczyk - edukacja wczesnoszkolna, język polski, religia

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

EU Cookie Directive Module Information