Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie naszej szkoły zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
Informujemy, że 12 i 13 marca br. to dni, w których w szkole będą odbywały się jedynie działania opiekuńcze.
Od poniedziałku, 16 marca br. uczniowie nie przychodzą do szkoły. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy.
Uczniów proszę o śledzenie zapisów w dzienniku elektronicznym, bowiem nauczyciele podadzą do Waszej wiadomości zakres materiału do samodzielnego opracowania w domu.
Rodziców proszę o bieżace śledzenie bieżących komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.
W przypadku zaobserwowania objawów zakażenia koronawirusem prosze kontaktować się telefonicznie ze stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Jeleniej Górze tel. 756435565 lub 756435566.