Teledysk z klasą

Uczniowie Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Mysłakowicach mieli możliwość uczestniczenia w dość nietypowym projekcie "Music Makes Me Alive", który polegał na wyśpiewaniu dźwięków zagranych na gitarze przez pomysłodawcę projektu Jacka Ziarkowskiego. - Inspiracją dla tego przedsięwzięcia była dla mnie piosenka Joe Satriani'ego "Crowd Chant". Sam Joe Satriani, amerykański wirtuoz gitary, polubił nasz teledysk i zamieścił go na swoim facebook'u. Cieszę się, że młodzież w mojej szkole tak chętnie i z taką energią przystąpiła do projektu. Najpierw nagraliśmy ścieżki audio, w klasie, wykorzystując posiadany sprzęt. Przy kręceniu teledysku pomógł nam nasz absolwent Krystian Merecik, któremu bardzo dziękuję za współpracę. Ja osobiście mam nadzieję, że takie przedsięwzięcia zmotywują młodych ludzi do kreatywnego spędzania czasu i do rozwijania swoich pasji - podsumowuje Ziarkowski. Teledysk można zobaczyć poniżej:

Obejrzyj teledysk