(2019/2020) Projekt: KOMPETENTNI UCZNIOWIE W GMINIE MYSŁAKOWICE - terminy zajęć (zajęcia indywidualnej pracy z uczniem)

ZAJĘCIA INDYWIDUALNEJ PRACY Z UCZNIEM ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNO - ROZWOJOWYMI

(prowadzone od 01.10.2019r.)

Zajęcia logopedyczne (do 4 uczniów). Prowadzący: mgr Aleksandra Sadowska

Grupa 1: wtorek, 13:25 (1 godz/tyg)

Grupa 2 : wtorek 14:20 (1 godz/tyg)

Zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne (do 10 uczniów). Prowadzący: mgr Beata Skupińska

Grupa 1: środa, 12:15 (1 godz/tyg)

Grupa 2: piątek, 11:15 (1 godz/tyg)

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne (do 5 uczniów). Prowadzący: mgr Beata Skupińska

Grupa 1:poniedziałek, 11:15 (1 godz/tyg)

Grupa 2: środa, 11:15 (1 godz/tyg)

*Uwaga: Rozbicie na poszczególne zajęcia zostało dokonywane w oparciu o bieżące potrzeby uczniów. W ramach zajęć z indywidualizacji przewidziano min. 1 spotkanie indywidualne z rodzicem każdego ucznia objętego wsparciem.