Skład Rady Rodziców

W roku szkolnym 2016/2017 skład Prezydium Rady Rodziców przedstawia się następująco:

Przewodniczący - Grzegorz Kuczaj

Wiceprzewodniczący - Piotr Amborski

Skarbnik - Jacek Szeszko

Sekretarz - Ewelina Bażan

Protokolant - Aneta Wieczorek

Zachęcamy wszystkich Rodziców uczniów Naszej Szkoły do aktywnego udziału w Jej życiu.
W razie propozycji lub  sugestii podaję do dyspozycji swoje konto e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z pozdrowieniami

Grzegorz Kuczaj