Chłopcy z gimnazjum najlepsi w koszykówce.

Zespole Szkół w Karpaczu 21 października 2014 r., odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w piłce koszykowej chłopców. Nasza drużyna tym razem składała się wyłącznie z uczniów klas III gimnazjum i grała w składzie: Łukasz Łukomski, Miłosz Jodzis, Krystian Romano, Mateusz Borek, Dawid Dusiński, Dawid Marukiewicz i Michał Madej. W rywalizacji wzięło udział 7 gimnazjów z naszego powiatu.

Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze grupowe ( z Piechowicami, Janowicami Wielkimi i Szklarską Porębą), a następnie nie dała szans drużynie z Karpacza w półfinale i wygrali z nimi do zera ( 24:0 ). W finale ponownie spotkaliśmy się drużyną z Janowic i wygraliśmy 22 : 4.

A oto ostateczna kolejność.


1. Mysłakowice

2. Janowice Wielkie

3. Karpacz

4. Łomnica

5. Szklarska Poręba

6. Kowary

7. Piechowice

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

EU Cookie Directive Module Information