Zwycięstwo w rocznice odzyskania niepodległości.

11 listopada 2014 roku, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego LZS w halowej piłce nożnej chłopców do lat 15. Zawody przeprowadzone zostały w pięknej hali sportowej w Jeżowie Sudeckim. Obsada tych zawodów nie była najliczniejsza, bo zjawiły się tylko cztery zespoły : UKS "Pałac" w Mysłakowicach, KS "Orzeł" Mysłakowice, UKS Łomnica i Lotnik Jeżów Sudecki.

Nasza drużyna w składzie : Miłosz Jodzis, Kacper Gęślak, Marcel Kaziemko, Łukasz Łukomski, Michał Uroda, Mateusz Borek, Marcel Podhorodecki, i Kacper Klempouz, nnie dała szans nikomu i wygrała wszystkie swoje mecze.

Troszkę słabiej spisała się druga nasza drużyna, która grała w składzie : Michał Kołodziej, Wojciech Galos, Mariusz i Łukasz Dawidczyk, Michał Bening, Maciej Denc i Konrad Gurashvili. Drużyna KS Orzeł mimo, że przegrała wszystkie swoje mecze to zaprezentowała się poprawnie a jak nabiorą doświadczenia to w następnych latach będą bardzo groźni.

Zawody zorganizowało LZS w Jeleniej Górze, niestety tylko poziom sędziowania był bardzo niski, bo pan sędzie bardziej pilnował, żeby piłka była wybijana z autu z linii, niż nie dopuszczać do ostrej gry i konsekwencji czerwonych kartek.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Kacper Gęślak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zastosowania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

EU Cookie Directive Module Information