Srebro w mini siatkówce dziewcząt.

Na rozegranych 30 stycznia 2017 roku, w Karpaczu Mistrzostwach Powiatu Jeleniogórskiego w nimi piłce siatkowej dziewcząt nasza reprezentacja zdobyła II miejsce. W zawodach uczetniczyło 9 zespołów z naszego powiatu. Zdecydowana dominacja zawodniczek z Janowic Wielkich przyniosła im I miejsce, a brązowe medale zdobyły zawodniczki z Karpacza. Nasza drużyna w składzie: Krzeczowska Patrycja, Mazurkiewicz Julia, Graff Aleksandra, Nygbur Magdalena i Matyszkiewicz Katarzyna pokonały koleżanki z Karpacza w półfinale 2:0. W finale dziewczęta nie dały rady i podobnie jak w meczu grupowym uległy 0:2 koleżankom z Janowic Wielkich. W pozostałych meczach grupowych dziewczyny wygrały z Podgórzynem i Łomnicą po 2:0