Sztafetowe biegi przełajowe.

Mistrzostwa Powiatu Jeleniogórskiego w sztafetowych biegach przełajowych, już jak co roku odbywały się w naszym parku przy szkole. W zawodach wzieło udział ok. 350 zawodników i zawodniczek z naszego powiatu. Piękna pogoda 26 września 2018 roku, sprawiła, że biegannie na zawodach było czystą przyjemnością. Nasze drużyny zdobyły trzy medale drużynowe. Dziewczęta z klas IV-VI SP zdobyły IV miejsce, chłopcy z klas IV-VI SP wywalczyli II miejsce. W kategorii klas VII - VIII i III gimnazjum nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców zajeły III miejsca. Bardzo dziękujemy Wójtowi Gminy Mysłakowice panu Michałowi Ormanowi za otwarcie imprezy, wręczanie medali i patronat honorowy nad zawodami. Opiekunami drużyn byli: Grzegorz Kuczaj i Piotr Paciejewski.

Drużyna z klas IV-VI Szkoły Podstawowej chłopców.