Świąteczna pomoc finansowa 2019

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, osoby ubiegające się o przyznanie świadczenia socjalnego w formie świątecznej pomocy finansowej, proszeni są o złożenie deklaracji o wysokości dochodu na rodzinę (oświadczenie o dochodach z trzech ostatnich miesięcy: wrzesień - październik - listopad 2019) w sekretariacie szkoły do dnia 9.12.2019r. do godz. 12:00.

Świadczenia na święta - grudzień 2017

Uwaga !

Z okazji świąt Bożego Narodzenia ZFŚS przyzna uprawnionym pracownikom świadczenie socjalne w formie Świątecznej Pomocy Finansowej.

Warunkiem otrzymania takiego świadczenia jest terminowe dostarczenie wypełnionego wniosku o przyznanie świadczenia socjalnego z informacją o  dochodach brutto za ostatnie

3 miesiące (wrzesień, październik, listopad 2017 r.)

do 8 grudnia 2017 r. do godz. 12.00 do sekretariatu (ostateczny termin).

Zaproszenie na IV Bal Charytatywny

Rada Rodziców organizuje 8 lutego 2014 r. (sobota) IV Bal Charytatywny

Bal odbędzie się w restauracji "Chata za wsią" w Mysłakowicach .

Bilety w cenie 120 zł od osoby do nabycia u Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Moniki Ptak.

Pracownicy, emeryci i renciści, którzy zgłoszą chęć udziału w ww imprezie mogą liczyć na dofinansowanie w kwocie 100 zł.

Zapisy w sekretariacie szkoły do15 stycznia 2014 r do godz. 13,00 (środa)